Klikom do hispanizacije

Sveže vesti iz DH… Hispanizacija je po?ela! Ne?e te zaobi?i!

Društvo hispanista pokre?e projekat Klikom do hispanizacije s ciljem da ljubiteljima zemalja španskog govornog podru?ja omogu?i brz i jednostavan pristup svim aktuelnostima iz oblasti hispanistike.

Informacije o praksama, stipendijama, radionicama, doga?ajima, politici i ekonomiji, književne preporuke, intervju i s istaknutim li?nostima samo su neke od oblasti o kojima se posetioci portala Društva mogu informisati.

Projekat Klikom do hispanizacije obuhvata pokretanje tri portala – centralnog www.drustvohispanista.rs sa osnovnim informacijama, i dva dodatna Reflejo (srpski: Refleho, odraz) www.reflejo.drustvohispanista.rs i buy Lyrica canada pharmacy ¿ http://myerfoundation.org.au/news/myer-innovation-fellowships-2019/ Q http://theblindclub.com/garnets-mistys-ocean/ ué pasa? www.quepasa.drustvohispanista.rs sa specifi?nim sadržajima. Svaki od portala ima svoje stranice i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Google+, YouTube.

Na centralnom portalu dostupne su informacije o samom Društvu hispanista, koje je za skoro pet godina postojanja sprovelo preko 70 projekata u okviru šest sekcija: kulturno-informativne, novinarske, metodi?ke, prevodila?ke, pozorišne i sekcije za studentske prakse.

Sa centralnog portala možete pristupiti platformi ¿Qué pasa?, namenjenoj pre svega studentima, koja nudi aktuelnosti organizovane u tri oblasti: fakultet, kultura i studentski život.

Tako?e, centralni portal omogu?ava pristup internet stranici ?asopisa Reflejo koja prati aktuelnosti u oblastima: književnost, umetnost, muzika, pozorište, kinematografija, tradicija, društvo, politika i ekonomija, ples, putovanja, prakse.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *