Praksa u školi španskog jezika „Granada“

Nakon uspešno realizovane prakse u proteklim semestrima, Društvo hispanista u saradnji sa Školom španskog jezika „Granada“ raspisuje novi KONKURS za sticanje prakse.

„Granada“ je škola specijalizovana za španski jezik. Postoji ve? 15 godina i radi po najsavremenijim metodama prilago?enim evropskim standardima (Marco de Referencia Europeo).

Trajanje prakse: 1 mesec (po?etak prakse: 08.05.2013.)

Zaduženja:  Tokom prakse, kandidat koji bude odabran u?estvova?e, pod nadzorom, u procesu pripreme i organizacije nastave. Bi?e u mogu?nosti da prisustvuje ?asovima na kojima se radi sa razli?itim starosnim grupama i tako imati uvid u dragoceno petnaestogodišnje iskustvo u radu zaposlenih u ovoj školi.

Kriterijumi za odabir: Odlu?ni, ta?ni, veoma motivisani kandidati, voljni da u?e i da se usavršavaju, kandidati koji sebe vide u profesorkom pozivu.

Rok za prijavu: poslati  kratak CV i motivaciono pismo do 5. maja na kontakt@drustvohispanista.rs, sa naznakom „Praksa- Granada“.

Uslovi: biti student hispanistike/diplomirani hispanista, kao i ?lan Društva hispanista.

Napomena: ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete prona?i na ovoj stranici. Prijave kandidata koji ne ispunjavaju navedene uslove ne?e biti razmatrane.

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju navedene uslove ne?e biti razmatrane.

Praktikanti ?e po završetku prakse dobiti pismo preporuke i sertifikat o obavljenoj praksi.