Nova praksa u okviru Metodičke sekcije

Metodi?ka sekcija raspisuje konkurs za sticanje prakse iz oblasti nastave španskog jezika. Praksa u trajanju od mesec dana održava?e se u OŠ „Svetozar Markovi?“.

Dvoje praktikanta ?e imati priliku da, u radu sa decom, primene i unaprede ste?eno znanje iz oblasti metodike, i to kroz planiranje i održavanje kreativnih radionica na španskom jeziku.

Trajanje prakse: od 08. juna do 29. juna. Radionice u trajanju od 30-45 minuta bi se održavale jednom/dva puta nedeljno; pored toga, praktikanti treba da sastavljaju planove rada za svaku radionicu i da napisu dnevnik prakse nakon završetka.

Kriterijumi za prijavu: praktikanti treba da budu kreativni, spremni na izazove koje zahteva rad sa decom, inovativni, željni za u?enjem i usavršavanjem.

Na?in prijave i rok: poslati CV i kratko motivaciono pismo na adresu metodickadh@gmail.com sa naznakom – „Prijava za praksu“.

Uslovi: biti student Katedre za iberijske studije (tre?e ili ?etvrte godine osnovnih akademskih studija ili master studija) ili diplomirani filolog hispanista, kao i ?lan Društva hispanista.

Napomena: ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete prona?i na ovoj stranici.

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju navedene uslove ne?e biti razmatrane.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Irini Miloradovi? ili Ani Šuluburi? na metodickadh@gmail.com.

Praktikanti ?e po završetku prakse dobiti pismo preporuke. Tako?e, aplikati imaju mogu?nost da ostanu aktivni ?lanovi metodi?ke sekcija Društva hispanista.