Konkurs za poziciju PR-a Društva hispanista

Tražimo produktivnu, inovativnu i proaktivnu osobu. Ukoliko si to ti i interesuje te oblast odnosa sa javnoš?u, prijavi se!

Društvo hispanista je neprofitna organizacija koja okuplja studente hispanistike, diplomirane hispaniste, kao i sve one koji su zainteresovani za ovu oblast. Naš tim ?ini 6 sekcija koje u sinergiji rade na promociji španskog jezika i hispanske kulture, kao i pružanju prilike studentima za sticanje prakse.

Tražimo produktivnu, inovativnu i proaktivnu osobu!
Ukoliko si to ti i interesuje te oblast odnosa sa javnoš?u, prijavi se!
Odabrani kandidat/tkinja ?e imati slede?a zaduženja:
  • Rad na komunikacijskoj strategiji Društva hispanista;
  • Promocija aktivnosti i projekata Društva u medijima;
  • Administracija naloga Društva hispanista na društvenim mrežama;
  • Izrada strategije i plana sa ostalim ?lanovima Društva o mogu?nostima saradnje sa ostalim organizacijama i institucijama.
Kriterijum za odabir: odgovorne, inovativne, fleksibilne i komunikativne osobe motivisane da u?e.
Nije potrebno prethodno iskustvo i mogu se prijaviti studenti i diplomci sa svih fakulteta.
Na?in prijave: poslati CV i motivaciono pismo do 1. maja na: kontakt@drustvohispanista.rs.
Kandidati sa najboljim motivacionim pismom i radnom biografijom ?e pro?i u drugi krug, kada ?e biti intervjuisani.
Rezultati konkursa bi?e objavljeni 7. maja 2015. godine.
Uslovi:
  • Znanje španskog jezika (nivo B1);
  • Neophodno je biti ?lan Društva hispanista. Ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete dobiti klikom na ovaj link.
Napomena: re? je o volonterskoj poziciji.
Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite nam se mejlom na: lana@drustvohispanista.rs.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.