Konkurs za letnju praksu u okviru metodičke sekcije

Praktikanti ?e tokom dvomese?ne prakse u?estvovati u organizaciji i realizaciji kreativnih radionica za decu u okviru projekta „Velika letnja španska pita“.

Metodi?ka sekcija Društva hispanista osnovana je sa ciljem promovisanja španskog jezika, unapre?enja nastave španskog jezika kroz kreativne metode, kao i sa ciljem uvo?enja španskog u osnovne i srednje škole.

go here Trajanje prakse: dva meseca (1. jul – 31. avgust 2015)

http://lstyle.sk/co-vas-trapi/akne/ Potreban broj praktikanata: 2

http://printedprayers.com/northern-ireland-norway-national-football-paraguay-national/ Zaduženja: Praktikanti ?e u saradnji sa koordinatorima i ostalim ?lanovima sekcije organizovati i realizovati kreativne radionice za decu u okviru projekta „Velika letnja španska pita“ predškolske ustanove i de?ijeg edukativnog kreativnog centra Povratak prirodi. Projekat se sastoji iz niza edukativnih, plesnih, dramskih, sportskih i mnogih drugih radionica vezanih za teme iz hispanskog sveta, te ?e praktikanti imati priliku da, pored sticanja iskustva u radu sa decom, mo?i da ispolje svoje kreativne sposobnosti i doprinesu projektu svojim idejama.Više o „Velikoj letnjoj španskoj piti“ možete pro?itati na ovom sajtu.

Kriterijum za odabir: komunikativni, kreativni, odgovorni, posve?eni i veoma motivisani studenti koji vole rad sa decom. Prethodno iskustvo nije neophodno.

Na?in prijave i rok: popuniti formular do 20. juna u 23:55 i poslati CV na adresu metodicka@drustvohispanista.rs (naslov mejla: Prijava za letnju praksu – ime i prezime).

Uslovi: biti student bilo kog nivoa studija Katedre za iberijske studije Filološkog fakulteta i ?lan Društva hispanista. Ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete dobiti klikom na ovaj link.

Po završetku prakse, praktikanti ?e dobiti sertifikat u kome ?e biti navedene aktivnosti koje su realizovali. U slu?aju uspešno završene prakse, ima?e priliku da postanu aktivni ?lanovi Metodi?ke sekcije i mo?i ?e ozbiljnije da u?estvuju u njenom daljem radu.

Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite nam se mejlom na adresu: metodicka@drustvohispanista.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *