Konkurs za metodičku praksu u predškolskoj ustanovi

Metodi?ka sekcija organizuje dvomese?nu praksu u predškolskoj ustanovi „Povratak prirodi“.

Metodi?ka sekcija Društva hispanista osnovana je sa ciljem promovisanja španskog jezika, unapre?enja nastave španskog jezika kroz kreativne metode, kao i sa ciljem uvo?enja španskog u osnovne i srednje škole. Stoga, u saradnji sa predškolskom ustanovom Povratak prirodi, organizuje program stru?ne prakse namenjenoj studentima koji bi u budu?nosti želeli da se bave profesorskim poslom i/ili vole rad sa decom.

buy gabapentin no prescription Trajanje prakse: dva meseca (1. jul – 31. avgust 2015)

purchase gabapentin Potreban broj praktikanata: 1

see Zaduženja: U okviru letnjeg projekta, pomenutog de?ijeg edukativnog centra, „Velika španska pita“, pored u?estvovanja u raznovrsnim radionicama vezanim za hispanski svet, deca ?e imati priliku da poha?aju kurs španskog jezika. Metodi?ka praksa podrazumeva držanje ?asova polaznicima kursa dva puta nedeljno, uz saradnju i pomo? ?lanova Metodi?ke sekcije i organizatora projekta. Više o „Velikoj letnjoj španskoj piti“ možete pro?itati na ovom sajtu.

Kriterijum za odabir: komunikativni, kreativni, odgovorni, posve?eni i veoma motivisani studenti. Prethodno iskustvo nije neophodno, ali ?e prednost imati studenti koji su imali iskustva u radu sa decom.

Na?in prijave i rok: poslati CV i motivaciono pismo (do 1000 karaktera) do 20. juna u 23:55 na adresu metodicka@drustvohispanista.rs (naslov mejla: Prijava za metodi?ku praksu – ime i prezime). Nakon prvog selekcionog kruga odabrani kandidati ?e biti intervjuisani od strane organizatora projekta iz predškolske ustanove.

Uslovi: biti student bilo kog nivoa studija Katedre za iberijske studije Filološkog fakulteta i ?lan Društva hispanista. Ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete dobiti klikom na ovaj link.

Po završetku prakse, praktikanti ?e dobiti sertifikat u kome ?e biti navedene aktivnosti koje su realizovali. U slu?aju uspešno završene prakse, ima?e priliku da postanu aktivni ?lanovi Metodi?ke sekcije i mo?i ?e ozbiljnije da u?estvuju u njenom daljem radu.

Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite nam se mejlom na adresu: metodicka@drustvohispanista.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *