Radionica o savremenoj meksičkoj naraturgiji

Naša draga gošća iz Meksika, Iliana Munjos, održaće specijalnu radionicu o savremenoj meksičkoj narativnoj dramaturgiji, tj. naraturgiji. Novi pojam, zanimljiva tema i radionica čiji je koncept inovativan i redak na našim prostorima.

Ilijana Munjos je istraživač dramskih i audio-vizuelnih umetnosti koja je na svom poslovnom putu po Evropi došla u Beograd na poziv našeg udruženja. Kroz ovu radionicu Ilijana najpre želi da učesnicima približi novi pojam – naraturgiju, da analizira način na koji funkcionišu dramska dela narativne forme, kao i da promisli o tome kako postaviti na scenu jedan ovakav dramski tekst.

Radionica će se održati u nedelju, 14. juna, od 13 do 17 časova u Palmotićevoj 25, u Beogradu.

Prijava je obavezna i vrši se popunjavanjem formulara dostupnog na ovom linku: bit.ly/tallermx. Broj učesnika je ograničen.

Po završetku radionice učesnici će dobiti sertifikate.

Radionica je besplatna i održava se na španskom jeziku.

Dodatne informacije (na španskom jeziku)

Poster radionice

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *