Radionica o savremenoj meksičkoj naraturgiji

want to buy Lyrica ObjavljenoCategoriesKulturne aktivnosti

Naša draga goš?a iz Meksika, Iliana Munjos, održa?e specijalnu radionicu o savremenoj meksi?koj narativnoj dramaturgiji, tj. naraturgiji. Novi pojam, zanimljiva tema i radionica ?iji je koncept inovativan i redak na našim prostorima.

Ilijana Munjos je istraživa? dramskih i audio-vizuelnih umetnosti koja je na svom poslovnom putu po Evropi došla u Beograd na poziv našeg udruženja. Kroz ovu radionicu Ilijana najpre želi da u?esnicima približi novi pojam – naraturgiju, da analizira na?in na koji funkcionišu dramska dela narativne forme, kao i da promisli o tome kako postaviti na scenu jedan ovakav dramski tekst.

Radionica ?e se održati u nedelju, 14. juna, od 13 do 17 ?asova u Palmoti?evoj 25, u Beogradu.

Prijava je obavezna i vrši se popunjavanjem formulara dostupnog na ovom linku: bit.ly/tallermx. Broj u?esnika je ograni?en.

Po završetku radionice u?esnici ?e dobiti sertifikate.

Radionica je besplatna i održava se na španskom jeziku.

Dodatne informacije (na španskom jeziku)

Poster radionice

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *