Drugo izdanje pričaonice „Koliko je teško biti profesor?“

Sa kojim se sve problemima profesori stranog jezika suo?avaju? Dvoumite se da li biste radije radili u privatnoj ili državnoj školi?

Na ove i mnoge druge nedoumice možete dobiti odgovore direktno od profesorki španskog jezika: gabapentin buy online australia Ane Sre?kovi? (Filološka gimnazija/Filološki fakultet) i enter site Andree Radosavljevi? (privatna škola Esperanto/Filološki fakultet).

Ima?ete priliku da ?ujete o prednostima i manama posla profesora stranog jezika, pitate sve što vas zanima u?esnice koje imaju višegodišnje iskustvo.

Pri?aonica je otvorena za studente svih katedri.

Rok za prijavu je follow link ?etvrtak, 10.12. u 23:55. Prijavni mejl treba da sadrži ime i prezime, kontakt mejl adresu i studijsku grupu. Prijave se šalju na: metodicka@drustvohispanista.rs. Prijave su obavezne!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *