Drugo izdanje pričaonice „Koliko je teško biti profesor?“

Sa kojim se sve problemima profesori stranog jezika suočavaju? Dvoumite se da li biste radije radili u privatnoj ili državnoj školi?

Na ove i mnoge druge nedoumice možete dobiti odgovore direktno od profesorki španskog jezika: Ane Srećković (Filološka gimnazija/Filološki fakultet) i Andree Radosavljević (privatna škola Esperanto/Filološki fakultet).

Imaćete priliku da čujete o prednostima i manama posla profesora stranog jezika, pitate sve što vas zanima učesnice koje imaju višegodišnje iskustvo.

Pričaonica je otvorena za studente svih katedri.

Rok za prijavu je četvrtak, 10.12. u 23:55. Prijavni mejl treba da sadrži ime i prezime, kontakt mejl adresu i studijsku grupu. Prijave se šalju na: metodicka@drustvohispanista.rs. Prijave su obavezne!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *