Promocija prve knjige u izdanju Društva hispanista

„Latinska Amerika u plamenu“, Izbor pesama i odlomaka meksi?kog pesnika Fransiska Asuele

Sa velikim ponosom pozivamo vas na promociju prve knjige u izdanju Društva hispanista u ?etvrtak, 07. aprila u 19:00 ?asova u BISC klubu (Uzun Mirkova 3, – 2 sprat).

LATINSKA AMERIKA U PLAMENU

Izbor pesama i odlomaka meksi?kog pesnika Fransiska Asuele

„Metafora Latinska Amerika u plamenu dolazi iz dubine južnoameri?kog bi?a u vidu vatrene re?i, vatrenog voza i vatrene istorije. Iza žara ove vatre isijavaju duhovne tvorevine svih naroda sa tih prostora. Asuela pridružuje ovom plamenu i plamen svog stvaralaštva koji prelazi granice Latinske Amerike.“

O knjizi ?e govoriti: Branislav Prelevi?, pisac i prevodilac, Jadranka Radovanovi?, prevodilac knjige i Jelena Spasojevi? u ime Društva hispanista.