Hispanski kutak u BISC Klubu

Veoma se radujemo što sa vama možemo da podelimo vest da Društvo hispanista napokon ima svoj kutak za okupljanje svojih ?lanova i prijatelja!

Uz podršku BISC kluba, u prilici smo da u njihovom prostoru napravimo Hispanski kutak, u kojem ?emo mo?i da realizujemo projekte i aktivnosti, i napokon otvorimo ?itaonicu/klub za sve naše ?lanove i prijatelje. Veliku zahvalnost za prvu donacija knjiga našoj ?itaonici dugujemo divnoj Sanji Savki?, koja je poslednjih nekoliko godina imala poverenja, strpljenja i vere u nas.

Posebnu zahvalnost za ostvarivanje davne želje da imamo svoj prostor dugujemo Željku Doni?u. 🙂

Prvo druženje ?lanova i prijatelja udruženja zakazujemo za 19. maj 2016. u BISC klubu, Uzun Mirkova 3, TC Singidunuim, sprat –2. Pridruži nam se!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *