Hispanski kutak u BISC Klubu

Veoma se radujemo što sa vama možemo da podelimo vest da Društvo hispanista napokon ima svoj kutak za okupljanje svojih članova i prijatelja!

Uz podršku BISC kluba, u prilici smo da u njihovom prostoru napravimo Hispanski kutak, u kojem ćemo moći da realizujemo projekte i aktivnosti, i napokon otvorimo čitaonicu/klub za sve naše članove i prijatelje. Veliku zahvalnost za prvu donacija knjiga našoj čitaonici dugujemo divnoj Sanji Savkić, koja je poslednjih nekoliko godina imala poverenja, strpljenja i vere u nas.

Posebnu zahvalnost za ostvarivanje davne želje da imamo svoj prostor dugujemo Željku Doniću. 🙂

Prvo druženje članova i prijatelja udruženja zakazujemo za 19. maj 2016. u BISC klubu, Uzun Mirkova 3, TC Singidunuim, sprat –2. Pridruži nam se!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *