Platforma ¿Qué pasa?

Platforma ¿Qué pasa? pokrenuta je u junu 2012. godine kao poseban segment tadašnje kulturno-informativne sekcije Društva hispanista, sa ciljem poboljšanja informisanosti studenata hispanistike Filološkog fakulteta u Beogradu.

Studenti mogu na platformi da se obaveste o kulturnim dešavanjima u Beogradu sa posebnim akcentom na doga?aje hispanske i luzitanske kulture, zanimljivim delima hispanske književnosti, kinematografije i muzike. Dostupne su, tako?e, detaljne informacije o mogu?nostima za dobijanje doma?ih i inostranih stipendija, konkurisanju za studentske razmene, o volontiranju i volonterskim kampovima, kao i praksama. Na kraju, studentima su pružene informacije o pravilima i obavezama studiranja, kao i podrška pri rešavanju problema na Filološkom fakultetu.

Platforma ¿Qué pasa? je podeljena na tri sfere: fakultet, kultura i studentski život.

Smatramo da je posedovanje informacije samo prvi korak ka aktivnom studentu u skladu s ?im je i ime same platforme:

¡Pregunta – Pitaj!
¡Aprende – Saznaj!
¡Supérate – Unapre?uj se!
¡Actúa – Delaj!

Ukoliko želiš da postaneš ?lan našeg tima, više informacija možeš prona?i na ovoj stranici.

Uvek nas možeš kontaktirati mejlom ili preko društvenih mreža:

Facebook Twitter Google+ Instagram