Postanite član

Član Društva hispanista može postati svaki hispanista ili ljubitelj španskog jezika i hispanskih kultura.

Društvu hispanista možete pristupiti popunjavanjem ovog formulara. Vaše članstvo u Društvu hispanista počinje u onom trenutku kada na ra?un Društva pristigne vaša godišnja članarina. Obaveštenje o članstvu i elektronsku člansku karticu dobićete putem mejla najkasnije u roku od 7 dana od datuma uplate.

Godišnja članarina za sve članove Društva hispanista 1000,00 dinara. Članarina ističe godinu dana od datuma uplate i neophodno je obnoviti je svake naredne godine.

Uplatnicu popunite prema slede?em obrascu:

• Uplatilac: IME I PREZIME ČLANA KOJI PRISTUPA DRUŠTVU HISPANISTA
  • Svrha uplate: ČLANARINA ZA 2017. GODINU
  • Primalac: DRUŠTVO HISPANISTA, BEOGRAD
  • Račun uplate: 265-1760310000102-32

Uplate je moguće izvršiti u EUR, USD, CAD i AUD. U tom slučaju Vas molimo da nas kontaktirate mejlom na jelenas@drustvohispanista.rs.

Dobro došli u Društvo hispanista!