Audicija za novu predstavu pozorišne sekcije

Obnovljen rad pozorišne sekcije Društva hispanista

Obnovljena pozorišna sekcija Društva hispanista osniva novu trupu pod nazivom Teatro en Marcha i raspisuje audiciju za izvo?enje predstave Un extraño laberinto, savremenog meksi?kog autora Fernanda San?esa Majansa (Fernando Sánchez Mayans).

Potreban broj glumaca: petoro

Jezik predstave: španski (nivo znanja B1). Izvo?enje predstave se planira za kraj maja.

Na?in prijave i rok: popunjen slede?i upitnik do 12. aprila 2014.

Uslovi: znanje španskog jezika, ?lanstvo u Društvu hispanista.

Napomena: ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenju možete prona?i na ovom linku.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Tijani ?upi? na pozorisnasekcijadh@gmail.com.

U?esnici na projektu ?e po završetku projekta dobiti pismo preporuke i sertifikat, kao i mogu?nost da postanu aktivni ?lanovi pozorišne sekcije i nastave saradnju na budu?im projektima.