Radionica „Kako organizovati čas?“

Sa zadovoljstvom vas pozivamo na drugu radionicu/pri?aonicu koju ove godine organizuje Metodi?ka sekcija Društva hispanista.

Ovog puta ?emo se baviti temom koja, verovatno, mu?i ve?inu po?etnika u profesorskom poslu.

Kroz prakti?an rad i razmenu iskustava do?i ?emo do odgovora na mnoga pitanja. Svi prisutni dobijaju i sertifikat.

Ako želite da se družite sa nama i pripremite se za svoj budu?i poziv, do?ite 21. maja od 9 ?asova u ?itaonicu Katedre za iberijske studije. Potrebno je da se prijavite na mejl metodicka@drustvohispanista.rs do 20. maja jer je broj u?esnika ograni?en. U prijavi treba poslati svoje ime, prezime i godinu studija. Radionica je ograni?ena na studente Katedre za iberijske studije koji su III i IV godina ili master.

Metodi?ka sekcija Društva hispanista osnovana je sa ciljem promovisanja španskog jezika, unapre?enja nastave španskog jezika kroz kreativne metode, kao i sa ciljem uvo?enja španskog u osnovne i srednje škole. Stoga smo odlu?ili da u ovom semestru napravimo seriju radionica/pri?aonica kako bi studente, koji bi želeli u budu?nosti da budu profesori španskog jezika, uveli u svet ovog poziva.

Poster radionice

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *