Poziv za formiranje novog tima časopisa Refleho (Reflejo)

Ani Vučković, piscu, dramaturgu i novinaru na Radio Beogradu, povereno je da oformi novi tim časopisa Refleho

Ani je povereno da oformi redakciju koja će ubuduće stvarati ovaj časopis, učiniti ga vidljivim onima koji do sada za njega nisu čuli, a opravdati poverenje onih koji su ga i do sada čitali, bilo na sajtu ili u štampanoj verziji. Ana želi da oformi redakciju sačinjenu od ljudi koje zanima istraživanje hispanske kulture, ali i ljudi koji će Reflehu biti posvećeni, lojalni, voljni da pišu zanimljive tekstove, rade istraživanja, intervjue, izveštaje sa događaja.

Traže se: novinari

Zaduženja: pisanje tekstova za časopis, istraživanja, intervjui, izveštaji sa događaja, praćenje aktuelnosti i događaja iz oblasti hispanistike, postavljanje objava na socijalnim mrežama.

Uslovi: poželjno, ali ne i obavezno, znanje španskog jezika, poznavanje i zainteresovanost za hispanistiku, sklonost ka pisanju, tačnost, preciznost, odgovornost, inovativnost, maštovitost, etičnost u timskom radu, otvorenost za usavršavanje.

Uslov je i biti član Društva hispanista. Ukoliko niste član Društva hispanista, informacije o učlanjenju možete dobiti klikom na ovaj link.

Rok za prijavu: Poslati CV, kratko motivaciono pismo i kratak tekst vezan za hispansku kulturu do 20. aprila 2016. na anav@drustvohispanista.rs.

Traži se: dizajner

Zaduženja: Dizajn elektronskog i štampanog izdanja časopisa i prelom teksta

Uslovi: biti dizajner, poželjno sa iskustvom. Zainteresovanost i posvećenost u radu na vizuelnom rešenju časopisa; poželjno iskustvo rada u web prostoru.

Rok za prijavu: Poslati CV, kratko motivaciono pismo i dizajnersko rešenje do 20. aprila 2016. na anav@drustvohispanista.rs.