Treći ciklus metodičkih praksi

Metodi?ka sekcija organizuje novu praksu držanja ?asova španskog jezika u klubu plesa?a kubanske salse „Timbao“.

Trajanje prakse: od 15. oktobra do 25. decembra

Potreban broj praktikanata: 2

Zaduženja: Praksa podrazumeva držanje ?asova polaznicima kursa (A1) dva puta nedeljno i vo?enje dnevnika rada. Sadržaj kursa bi?e skoncentrisan na kubansku kulturu. Praktikanti ?e praksu obavljati uz saradnju i pomo? ?lanova Metodi?ke sekcije. Tokom trajanje prakse ima?e priliku da besplatno poha?aju ?asove salse u klubu Timbao.

Kriterijum za odabir: komunikativni, kreativni, odgovorni, posve?eni i veoma motivisani studenti. Znanje španskog jezika: B1-C2. Prethodno iskustvo u nastavi jezika nije neophodno.

Na?in prijave i rok: poslati CV i motivaciono pismo (do 1000 karaktera) do 13. oktobra 2016. godine na adresu metodicka@drustvohispanista.rs.

Uslovi: biti student bilo kog nivoa studija Katedre za iberijske studije Filološkog fakulteta i ?lan Društva hispanista. Ukoliko niste ?lan Društva hispanista, informacije o u?lanjenu možete dobiti klikom na ovaj link.

Po završetku prakse, praktikanti ?e dobiti sertifikat u kome ?e biti navedene aktivnosti koje su realizovali. U slu?aju uspešno završene prakse, ima?e priliku da postanu aktivni ?lanovi Metodi?ke sekcije Društva hispanista i mo?i ?e ozbiljnije da u?estvuju u njenom daljem radu.

Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite nam se putem mejla na adresu metodicka@drustvohispanista.rs.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *